Дитяча творчість


Фестиваль "Таланти багатодітної родини"
        Всеукраїнський конкурс-                                 фестиваль
  "Таланти багатодітної родини"

       28 березня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН" відбувся Всеукраїнський конкурс-фестиваль "Таланти багатодітної родини".Його учасником мала можливість стати кожна талановита дитина із багатодітної сім"ї.
      У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво"   свої вироби представив, Цифра Валентин Миколалайович, талановитий  користувач нашої бібліотеки.


      Творчість- це завжди творення, тобто побудова нового і оригінального. Що стосується творчих можливостей дітей, то вони реалізуються в різних видах їх діяльності. Світ дитячих уявлень і вражень, світ серпанкових мрій постає в їх роботах. Наші читачі різні за віком, освітою та культурним рівнем.Тому і захоплення в них несхожі.
      Серед користувачів Солянської бібліотеки філії також є творчі діти, які проявляють себе в різних напрямках. Але сьогодні я хочу розповісти про нашого талановитого користувача Цифра Валентина Миколайовича.  Це дуже обдарований хлопчик з багатодітної сім"ї, який любить читати, дуже гарно малює, ліпить з глини, створює свої роботи з різного матеріалу.


Народився Валентин 19 квітня 2001року.Навчається в Солянській ЗОШ І-ІІ ступенів.
Долучався до акції "Голуби миру"

Він дуже любить читати гуморески, приймає активну участь у різних просвітницьких заходах організованих бібліотекою.

Немає коментарів:

Дописати коментар