Інтернет-центр

 

    Сучасним дітям - сучасна бібліотека!

Дворічний Валік з сестричкою завітали до бібліотеки, щоб переглянути свій улюблений мультфільм.
Оголошення!

  
Проводиться постійний набір бажаючих пройти БЕЗКОШТОВНЕ навчання по роботі з комп"ютером та в мережі Інтернет (для всіх вікових категорій без обмежень). З запитаннями звертайтесь в Інтернет-центр бібліотеки-філії села Сіль .ВІДКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ - ЦЕНТРУ

Інтернет – центр бібліотеки-філії села Сіль створено за програмою “Бібліоміст”: “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету.”
Його створено з метою надання кожному користувачеві бібліотеки можливості вільного (безплатного) доступу до світових інформаційних ресурсів через комп'ютерну мережу Інтернет. Кожен користувач, незалежно від місця проживання, освіти, соціального стану, політичних переконань, віросповідання, має право на одержання інформації в інтернет - центрі бібліотеки.

      Основним завданням центру є навчання основам комп’ютерної грамотності всіх верств населення, доступ до нормативно – правової бази, пошук роботи в Україні та за кордоном, надання безкоштовної правової допомоги найбільш незахищеним верствам населення інформації про медичні та лікувальні заклади, все, що стосується навчання та самоосвіти.

Відкриття інтернет-центру.
Немає коментарів:

Дописати коментар